Fratelli Rossetti

Založen v roce 1953, Calzaturificio Fratelli Rossetti S.p.a. se sídlem v Parabiagu, jedním z nejdůležitějších Italských zpracovatelských center v blízkosti Milana. Základ výroby, prodej, administrativa a finanční odděleni, stylizace a designové kanceláře jsou umistěny v sídlu firmy.

V 2003 Fratelli Rossetti oslavil důležity milník: 50 let od založení, dlouhá kronika vášní, věnování, která vedla k afirmaci značky která se stala synonimem kvality a stylu v Italii a v zahraničí. Pár faktorů přispelo konsolidaci úspěhu Fratelli Rossetti, mezi kterými nejdůležitější je významný firemní zájem o výrobek, s pravidelnou investicí do stylistického a technického výzkumu povolujícímu dosažení vynikajících výsledků v poměru cena/kvalita.

Jedna bota, víc než sto pracovních fází.

Každý kus obuvi Fratelli Rossetti je malé umělecké dílo vyrobené špičkovými řemeslníky. Každá bota vyžaduje přes sto pracovních fází: od designu modelu do jejich výroby, každá fáze je dělána v dílné v Parabiagu vedle Milana.

Zručnost, výzkum a design pomohl dosáhnout dokonalosti v produkci, která zachovala ryzí esenci ručně vyrobeného produktu.

Fratelli Rossetti filozofije, která je tradiční a inovativní současně vždy byla o nabídce výrobku vysoké kvality.

Dovezeno od Fratelli Rossetti

Image Photo 1 Image Photo 2 Image Photo 3 Image Photo 4 Image Photo 5 Image Photo 6 Image Photo 7

Novinky

22.3.2012

Všechno zboží už je tady

Od čtvrtku tohoto týdne Fashion Police rozšiřuje svoji nabídku bot o sportovni a společensky boty Alberto Guardiani.

číst více
25.2.2012

Nová výloha inspirovana Jarem od Davida La Chapella

v režii Biljane Lazovič/Dream House, Oh so/ Darii Podboj Havrda

číst více