DSquared2

Nejmladší z 9 dětí Dean a Dan vyrostli na předměstí Toronta. Fascinovány modou ještě jako děti, začali designovat oděvy pro svoje sestry.

Kanadští dvojčata z Willowdale Ontario Dean and Dan Caten začali fungovat v internacionalním modním průmyslu od r. 1984. Přestěhovali se do New York City 1983 aby navštěvovali Parson’s School of Design. V roce 1991 přijeli do Itálie kde v roce 1994 po mnoha spolupracích s nejdůležitějšími modními značkami měli první pánskou modní přehlídku, která byla označována jako první z dluhého úspěhu extravagantních modních přehlidek, které zaujali novináře a zákazníky kvůli své perfektní kombinaci mody, muziky a teatru.

Inteligentni mix Kanadské důvtipnosti bez respektu a rafinovaného Italského krejčovství, spolu se smyslem pro detail je základ dnešní Dsquared2 filozofie, která dala život unikátnímu konceptu alternativního přepychu.

Nedávno, Dsquared2 kolekce oslovila širší publikum a díky jejich přírodni vyzrálosti, se stali více chic a sofistikovaní při čemž zachovali sexy a provokativni rysy usazené v jejich kreativních kořenech. Tato evoluce tkvi v konstantní internacionalní inspiraci Deana a Dana, kteří rozdělili svůj život a práci mezi Milanem a Londynem: "Narození v Kanadě, žijí v Londýně, made in Italy".

Image Photo 1 Image Photo 2 Image Photo 3

Novinky

22.3.2012

Všechno zboží už je tady

Od čtvrtku tohoto týdne Fashion Police rozšiřuje svoji nabídku bot o sportovni a společensky boty Alberto Guardiani.

číst více
25.2.2012

Nová výloha inspirovana Jarem od Davida La Chapella

v režii Biljane Lazovič/Dream House, Oh so/ Darii Podboj Havrda

číst více